10 powodów, dla których warto wybrać wirtualne biuro na Złotej w Warszawie

Poradnik przedsiębiorcy Biznes Hub

Wirtualne biura na dobre wpisały się w biznesową rzeczywistość. Nic w tym dziwnego. Coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, ale też i oczekiwań klientów przedsiębiorcy, decydują się na wirtualne adresy, które przynoszą im wymierne oszczędności, ułatwiają codzienne funkcjonowanie firmy i podnoszą prestiż. Jesteś jednym z takich przedsiębiorców? Sprawdź, dlaczego warto rozpocząć współpracę i wybrać wirtualne biuro na Złotej w Warszawie.

Wirtualne biuro na Złotej 75A w Warszawie – rozwiązanie na miarę twoich potrzeb

Wirtualne biura z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, a ich liczba stale rośnie. Poszerza się także zakres usług, które znaleźć można w ich ofercie. Rozpoczynasz działalność, a może chciałbyś zmienić zasady jej funkcjonowania i zastanawiasz się jakie wirtualne biuro wybrać? Oto dziesięć powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z wirtualnym biurem na Złotej 75A w Warszawie!

1. Atrakcyjny adres dla twojej firmy

Rejestrowanie działalności pod adresem, który jest jednocześnie miejscem zamieszkania przedsiębiorcy jest coraz rzadziej praktykowanym rozwiązaniem. Pamiętaj, że w takim wypadku każdy – zarówno potencjalny klient, jak i niechciany akwizytor – z łatwością trafi pod twój adres prywatny. Wirtualny adres pozwoli ci oddzielić sferę życia osobistego od zawodowego.

Niekwestionowaną korzyścią wirtualnego biura jest także możliwość podniesienie prestiżu twojej firmy. Wirtualne biuro w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 75 A, w budynku nowoczesnego piętrowca Złota Chmielna Apartments to doskonała wizytówka. Obok takiego adresu do korespondencji z firmą nie sposób przejść obojętnie – klienci z pewnością dostrzegą w tobie atrakcyjnego partnera biznesowego. 

2. Kompleksowa obsługa korespondencji

Podstawową usługą oferowaną przez wirtualne biura jest obsługa korespondencji. W ofercie naszego biura przy ulicy Złotej 75A w Warszawie znajdziesz kompleksowe usługi związane z odbiorem twoich listów. Bez względu na to, jaki pakiet, a tym samym zakres współpracy wybierzesz, odbierzemy twoje listy polecone, zeskanujemy dla ciebie ich zawartość i przekażemy do twojej wiadomości.

3. Odbiór przesyłek pocztowych na poczcie

Poza usługą obsługi korespondencji twojej firmy, możesz także udzielić nam pełnomocnictwa pocztowego do odbioru korespondencji adresowanej bezpośrednio do ciebie. Dzięki temu z łatwością odbierzemy twoją przesyłkę we wskazanej placówce pocztowej w razie np. twojej podróży służbowej lub urlopu.

Na czym polega pełnomocnictwo pocztowe? To upoważnienie określonej osoby do odbioru przesyłek lub przekazów pocztowych. Może ono zostać udzielone na czas określony, bezterminowo lub dotyczyć wyłącznie jednej czynności. Pełnomocnictwa udziela się w obecności pracownika pocztowego w placówce pocztowej lub za pośrednictwem interaktywnego wniosku on-line.  

4. Przechowywanie paczek

Nie tylko odbierzemy dla ciebie paczkę, ale też w ramach dodatkowej usługi przechowamy ją u siebie. O szczegóły zapytaj naszego doradcę. 

5. Sala spotkań w centrum stolicy

Planujesz spotkania z klientami lub partnerami biznesowymi, ale nie chcesz umawiać się z nimi na kawę w kawiarni? Zaproś ich do w pełni wyposażonej sali spotkań, w której swobodnie ustalicie warunki współpracy, omówicie wspólnie prowadzone projekty lub podsumujecie dotychczasowe działania. Do twojej dyspozycji oddajemy sale z bezpłatnym wi-fi, projektorem i telewizorem, do którego z łatwością podłączysz urządzenia mobilne. 

6. Lokalizacja

Niekwestionowanym atutem naszego wirtualnego biura przy ulicy Złotej 75A w Warszawie jest jego lokalizacja – 8 minut spacerem od Dworca Centralnego oraz pół godziny środkami komunikacji miejskiej od Lotniska im. Fryderyka Chopina. Dzięki temu klienci i partnerzy biznesowi, podróżujący do ciebie z każdego miejsca w kraju, czy zagranicą z łatwością trafią pod właściwy adres.

Dodatkowo niedaleko naszego biura mieści się Varso Tower – samo centrum biznesowej Warszawy. Parę kroków dalej nasi klienci znajdą stację autobusową i tramwajową, które umożliwią łatwy dojazd do każdego miejsca w stolicy.

7. Szeroka oferta oferowana przez wirtualne biuro na Złotej

Mamy świadomość, że potrzeby przedsiębiorców są bardzo różne. Naszymi klientami są nie tylko duże firmy, ale i przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, start-upy i firmy o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Dlatego też oferujemy trzy różne pakiety współpracy tj. Nierejestrowana, JDG i Spółka. To nie tylko różny zakres usług, ale i odmienny – w tym rozłożony w czasie – sposób płatności. Wierzymy, że dzięki temu każdy przedsiębiorca znajdzie ofertę najlepiej dopasowaną do swoich oczekiwań.
Poza standardowymi usługami wirtualnego biura, oferujemy również szereg dodatkowych usług, takich jak księgowość online czy pomoc w zakładaniu spółek. Naszym celem jest to, aby jak najbardziej ułatwić prowadzenie biznesu naszym klientom

8. Załatwianie formalności online

Wiemy jak cenny jest twój czas, dlatego dbamy o to, żebyś nie musiał tracić go np. na stanie w korkach w centrum miasta. Wszystkie formalności z naszym wirtualnym biurem załatwisz on-line – od podpisania umowy, przez wysyłanie faktur, na informacjach o otrzymaniu korespondencji, czy paczki kończąc. Nie musisz zatem nigdzie dojeżdżać, ale z dowolnego miejsca w Warszawie, kraju, a nawet z zagranicy koordynować sprawy swojej firmy.

9. Stały kontakt z klientem

W naszym wirtualnym biurze przy ulicy Złotej 75 A w Warszawie wyznajemy zasadę, że jesteśmy po to, aby ułatwić ci prowadzenie firmy. Dlatego też doświadczeni i zaufani specjaliści z naszego zespołu zawsze chętnie odpowiedzą na twoje pytania i w miarę możliwości rozwiążą problem. Nie musisz obawiać się, że odpowiedź na twojego maila przyjdzie do ciebie dopiero po kilku dniach, a próby kontaktu telefonicznego będą kończyły się fiaskiem. Jesteśmy do twojej dyspozycji w godzinach pracy wirtualnego biura od poniedziałku do piątku.

10. Wirtualne biuro na Złotej umożliwia wymierne oszczędności

Wirtualne biuro to wymierne oszczędności – nie musisz ponosić kosztów wynajmu lokalu, wyposażać biura, zatrudniać recepcjonistki lub sekretarki. Pod adresem twojej firmy zawsze będzie znajdował się zaś pracownik, który odbierze korespondencję lub paczkę, ale też przyjmie urzędnika w razie ewentualnej kontroli. Warto także pamiętać, że należność jaką uiścisz z tytułu współpracy z wirtualnym biurem stanowi koszt prowadzenia działalności.

Nadal masz wątpliwości czy współpraca z wirtualnym biurem w centrum Warszawy to rozwiązanie dla ciebie? Nie wiesz jaki pakiet wybrać, a może chciałbyś poznać więcej szczegółów oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na twoje pytania i pomogą wybrać ofertę na miarę twoich potrzeb.

Masz pytania dotyczące tego artykułu? Napisz do nas!

Leave this field blank